Wkrótce otrzymają klucze do mieszkań socjalnych
Ostatni z czterech bloków socjalnych przy ul. Batorego w Andrychowie jest gotowy do zasiedlenia. W tym miesiącu lokatorzy wejdą do swoich nowych mieszkań.
Ostatni z czterech bloków socjalnych przy ul. Batorego w Andrychowie jest gotowy do zasiedlenia. W tym miesiącu lokatorzy wejdą do swoich nowych mieszkań.
Tydzień temu trwały jeszcze przygotowania do jednej z większych w regionie akcji charytatywnych, czyli „Cała Polska Smaży Pączki”. Teraz przyszedł czas na podsumowania.
Bielsko-Biała: "odbetonowanie" pl. Chrobrego jest w planach, a realizacja bardzo realna.
Księgarnia Piastowska w Cieszynie, o której problemach informowaliśmy, opuszcza swoją dotychczasowe miejsce, ale nie kończy działalności!
Janusz Pierzyna, obecny wójt gminy Jasienica, zamierza starać się o reelekcję podczas zbliżających się wyborów samorządowych.
Policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł szlifierkę kątową w jednym ze sklepów w Bielsku-Białej oraz użył przemocy wobec pracowników sklepu, którzy chcieli mu uniemożliwić ucieczkę.
Zaginiony 69-latek, którego od wczoraj poszukiwała rodzina i policja, odnalazł się dziś rano, cały i zdrowy. Mężczyzna przed południem wyszedł z domu i przez niemal dobę najbliżsi nie mieli z nim kontaktu.
Mężczyzna jadący BMW nie zauważył zakrętu, pojechał na wprost, ściął baner reklamowy i zawiesił pojazd tuż przed torowiskiem.
Przed momentem rolnicy protestujący na drodze krajowej nr 81 opuścili powiat cieszyński.