Będzie bezpieczniej
Będzie bezpieczniej dla pieszych na głównej drodze w Ustroniu. Jeszcze w tym roku stanie tam nowa sygnalizacja świetlna.
Będzie bezpieczniej dla pieszych na głównej drodze w Ustroniu. Jeszcze w tym roku stanie tam nowa sygnalizacja świetlna.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku-Białej wydał nowy komunikat dotyczący jakości wody w sieci wodociągowej Wilkowic, zaopatrywanej przez Stację Uzdatniania Wody w Wilkowicach przy ul. Harcerskiej.
Pływalnia Start w bielskim Cygańskim Lesie już działa. Basen był nieczynny od sobotniego wieczoru z powodu awarii systemu elektrycznego. Usunięto ją dzisiaj przed południem.
Do pełnego zamknięcia tematu brakuje tylko odbiorów. Chodzi o kładkę poniżej zapory w Wapienicy.
Dzisiaj w Madrycie pogrzeb księżnej Renaty, ostatniej z rodu żywieckich Habsburgów. Równolegle w żywieckiej konkatedrze odbędzie się msza w intencji zmarłej.
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali pijanego sprawcę kolizji, który ukrył się na strychu. Wcześniej zdemolował znaki drogowe w Bielanach.
W Skoczowie na drodze krajowej nr 81, w pobliżu stacji paliw Crab, doszło do wypadku drogowego.
Na bielskiej ulicy Partyzantów, pomiędzy Lidlem a ulicą Bora-Komorowskiego, jezdnia w kierunku centrum zostanie jutro zawężona do jednego pasa ruchu - na odcinku około 350 metrów.