Przegrała walkę o życie
Odeszła Marta Mitoraj, której w walce o powrót do zdrowia pomagała cała społeczność sołectwa Witkowice w gminie Kęty.
Odeszła Marta Mitoraj, której w walce o powrót do zdrowia pomagała cała społeczność sołectwa Witkowice w gminie Kęty.
"Bielsko-Biała przekooozacko! Atmosfera i pogoda tak gorące, że przedłużamy wakacje. Dziękówa!"
Służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Dąbrowskiego w Oświęcimiu, w pobliże cmentarza parafialnego, gdzie samochód osobowy potrącił 15-letniego rowerzystę.
Służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Wielodroga w rejon stawów Bestwińskich, gdzie rozpoczęły akcję poszukiwawczą zaginionej osoby.
Gwiazdą koncertu była Golec uOrkiestra, a całe wydarzenie miało charakter dobroczynny.
„Beskidzka SUPmasa Krytyczna” czyli spotkanie miłośników pompowanych desek ruszyło przed południem na „Wyspie” w Zarzeczu.
W Rudzicy, na drodze w kierunku miejscowości Landek, doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mieszkańcy zauważyli, że terenowe Suzuki porusza się w niekontrolowany sposób, jadąc slalomem i zahaczając o krawężniki.
Po prostu żal. To jedyny taki kiosk w tej części Bielska – mówią klienci kiosku Ruchu stojącym na rogu ulic Michałowicza i Kamińskiego od pół wieku. Dziś jest otwarty po raz ostatni.
Dni Bielska-Białej rozpoczęły się od 30. urodzin Radia Bielsko. Na scenie zlokalizowanej na Placu Wojska Polskiego wystąpiło wielu znakomitych artystów.
Domagają się bezpiecznego przejścia przez ruchliwą drogę. Około 50 mieszkańców Harbutowic protestowało wczoraj na popularnej „wiślance”. Spacerowali przez godzinę, z przerwami, na przejściu dla pieszych, znacznie utrudniając ruch samochodowy.