Wiadomości

Tło

powiat bielski

Tężnia znowu nieczynna

W związku z awarią techniczną tężnia solankowa w Jaworzu jest obecnie nieczynna. Trwają intensywne prace nad usunięciem usterki, aby jak najszybciej przywrócić jej pełną funkcjonalność – podaje Urząd Gminy.

today06.12.2024, 12:18

powiat cieszyński

W weekend będą utrudnienia

Już po raz drugi w tym roku w Wiśle rozpoczynają się zawody FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich. W związku z organizacją zawodów należy spodziewać się w weekend utrudnień w ruchu w rejonie skoczni w Malince.

today06.12.2024, 11:04

powiat bielski

Kiedyś tu były imprezy!

Lasek czyli miejski park w Czechowicach-Dziedzicach po przebudowie niewątpliwie wypiękniał. Jest jednak w nim miejsce, które żadnej metamorfozy nie przeszło. Wręcz przeciwnie, swoim wyglądem raczej straszy.

today06.12.2024, 09:02

Bielsko-Biała

Kolejka wraca

Gdybyście wybierali się w najbliższym czasie w góry, to musicie wiedzieć, że znów może was tam wywieźć kolejka na Szyndzielnię. Jutro - 6 grudnia - kolejka wznawia bowiem działanie, po jesiennym przeglądzie technicznym. Ten rozpoczął się dzień po Narodowym Święcie Niepodległości.

today05.12.2024, 22:12

powiat bielski

Jednokierunkowa zamknięta

Uwaga mieszkańcy Czechowic-Dziedzic! W związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego, jednokierunkowa ulica Słowackiego będzie w ten weekend (od 6 do 8 grudnia) zamknięta dla ruchu samochodowego.

today05.12.2024, 18:00