Widzieliście takie auto? Dajcie znać AKTUALIZACJAMagda FritzMagda Fritz

Widzieliście takie auto? Dajcie znać AKTUALIZACJA

Kradzież została zgłoszona na policji, ale właściciele proszą o pomoc w poszukiwaniach w mediach społecznościowych.Samochód został odnaleziony w Brennej. Policja nadal szuka sprawców karadzieży. 

AKTUALIZACJA 12.07

Skradziony samochód, należący do schroniska na Hrobaczej Łące był widziany na górskiej drodze nad zaporą w Wapienicy w Bielsku-Białej. To sygnał od turystki, która spacerowała w tym rejonie wczoraj wieczorem. Niestety, kiedy na miejsce dotarła policja auta już nie było. 


Długo czekali na to auto, które... właśnie im skradziono.
Marek Starsiak, administrator schroniska na Hrobaczej Łące w Beskidzie Małym apeluje o pomoc w odnalezieniu land rovera. 

Pojazd został niedawno wycofany ze służby w straży granicznej i przekazany fundacji, która jest właścicielem schroniska. „Mieliśmy go od maja. Bardzo się cieszyliśmy, mogliśmy bez problemu wywozić towar. Taki pojazd jest nieoceniony zwłaszcza zimą”- mówi Starsiak. 

Auto skradziono w nocy z parkingu przy budynku fundacji przy ul. Koniora w Międzybrodziu Bialskim. To przysiółek Żarnówka Duża. Samochód jest charakterystyczny, łatwy do rozpoznania. Posłuchajcie. 

Auto ma tablice zaczynające się od WI, bo fundacja jest z Warszawy. Kradzież została zgłoszona na policji. 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: