Marcin Dorociński zaprasza
fot.: kino Janosik
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Marcin Dorociński zaprasza

Pomimo pandemii w kinach jest bezpiecznie. Stara się o tym przekonać widzów kampania #Chodź do kina!W telewizji i internecie można zobaczyć spoty z udziałem gwiazd polskiego filmu Joanny Kulgi i Marcina Dorocińskiego przypominających, że kino to emocje.
Branża zwarła szeregi, bo po wznowieniu działalności przez kina okazało się, że widzowie do nich jeszcze nie wrócili.
Kampania ma pokazać, że dbamy o zachowanie dystansu społecznego, o porządek i czystość, że można u nas zdecynfekować ręce. Słowem, że dbamy o widza - mówi Magda Kidoń-Staszek z żywieckiego "Janosika". Posłuchaj
Kampanię prowadzoną przez kina wielosalowe oraz  Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych wspiera Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Prowadzący kina oprócz środków do dezynfekcji zapewniają także dobry repertuar. Najwybitniejsze produkcje filmowe nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych można zobaczyć obecnie w kinie „Świt” w Czechowicach-Dziedzicach. Trwają tam Czechowickie Prezentacje Filmowe.

Z kolei "Janosik" zaprasza m. in. na film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Żywieckie kino zapowiada również, że jesienią jednak odbędzie się Festiwal Górski Adrenalinium (23-25 października)!


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: