Korek na "wiślance". Doszło tam do zderzenia pojazdów
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Korek na "wiślance". Doszło tam do zderzenia pojazdów

To wyjątkowo "kolizyjne popołudnie" na drogach pow. cieszyńskiego.AKTUALIZACJA:
Nieco więcej wiadomo na temat zdarzenia w Zbytkowie. Ustalono, że kierowca volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie odbił i zjechał na lewy pas. Tam uderzył w bariery energochłonne, barierki wbiły się w peugeota boxera, który stał na pasie do skrętu w lewo (po drugiej stronie jezdni). Kierowca volvo uderzył jeszcze w jadącą przed nim ciężarówkę.

Mundurowi potwierdzają, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Po tej kolizji ciągle są utrudnienia w ruchu [stan na godz. 15.17].

WPIS:

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Zbytkowie, na popularnej "wiślance" (DK 81). Policja potwierdza, że są utrudnienia. Od naszych słuchaczy wiemy, że utrudnienia występują na pasie w stronę Katowic. Nie ma jeszcze informacji odnośnie poszkodowanych, to będziemy wiedzieć, po zakończeniu pracy służb w tym miejscu.

Kolejne informacje o utrudnieniach w pow. cieszyńskim, to wiadomość dotycząca kolizji w Wiśle. Na ul. Ustrońskiej doszło do zderzenia dwóch osobówek: bmw oraz toyoty. Występują utrudnienia. Podobnie jest w Istebnej na Kubalonce, przy kościele, kierowca skody zderzył się z prowadzącym opla. Nikt nie ucierpiał.


Zobacz inne wiadomości tego autora: