12-latkę wybudzono ze śpiączki AKTUALIZACJA
fot.: KMP Bielsko-Biała
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

12-latkę wybudzono ze śpiączki AKTUALIZACJA

Ciężki, ale stabilny jest stan zdrowia 12-latki, która została kilkukrotnie ugodzona nożem. Do ataku nożownika doszło tydzień temu (05.05) przed Szkołą Podstawową nr 22 w Bielsku-BiałejNastolatkę najpierw przewieziono do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, a później śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie.

Dziecko jest w naszym szpitalu już od 8 dni, w zeszłym tygodniu miało zabieg operacyjny i od tego czasu przebywa na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii – mówi nam rzecznik prasowy katowickiej placówki Wojciech Gumułka. Dwa dni temu 12-latka została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej.

Dodajmy, że 41-letni bielszczanin, który zaatakował nożem wychodzącą ze szkoły uczennicę, decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Nieoficjalnie wiadomo, że leczył się na schizofrenię. 


AKTUALIZACJA

Mamy dobre wieści. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, dziś 12-letnia Zosia została przeniesiona z oddziału intensywnej terapii na chirurgię.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: