Impreza dla dzielnicowego
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Impreza dla dzielnicowego

Przez lata pomagał innym, teraz koledzy z pracy, przyjaciele, ludzie, których poznał i z którymi współpracował, chcą mu pomóc. W sobotę w Ustroniu odbędzie się festyn charytatywny dla Piotra Glenca.To 42-letni mieszkaniec tego miasta, który już 15 lat pełni służbę w policji. Dobrze znany w Ustroniu dzielnicowy, latem ubiegłego roku miał wypadek w górach. Doznał urazu kręgosłupa. Teraz potrzebuje wsparcia finansowego, by móc kontynuować rehabilitację – mówi Sylwia Urbaś. Posłuchaj

Dlatego w najbliższą sobotę najpierw na stadionie KS Kuźnia Ustroń odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. A później, na Równicy rozpocznie się impreza charytatywna. W jej programie m. in.: występy artystyczne, fitness dla wszystkich chętnych, zabawy dla dzieci, przejażdżki motocyklami, prelekcje i warsztaty oraz wiele innych atrakcji. Jednak najważniejsza będzie zbiórka pieniędzy.

Aby pomóc temu niezwykle lubianemu i cenionemu ustrońskiemu dzielnicowemu, w trakcie festynu będzie można wrzucić datek do puszki. Odbędą się również licytacje. Będzie można wylicytować między innymi skarpetki przekazane przez Piotra Żyłę czy też książkę podarowaną przez Kajetana Kajetanowicza! Wszystkie  gadżety z autografami sportowców. Posłuchaj

Hitem licytacji będzie jednak motocykl wystawiony na sprzedaż przez kolegę Piotra Glenca z Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa „Blue knigts”. Do wygrania są również vouchery. Dzięki nim będzie można wypocząć, stać się piękniejszym i zrobić zakupy!

Piotr dzielnie walczy, a my wspólnie przygotowujemy festyn, by pokazać mu, że w tej walce nie jest sam – podkreślają organizatorzy festynu.

Początek imprezy na Równicy w sobotę o godz. 15.00. Piłkarskie zmagania mundurowych z powiatu cieszyńskiego z kolei rozpoczną się na stadionie Kuźni Ustroń już o godz. 8.30!
 


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: