Gwiazdy grają w tenisa i zapraszają na koncert!Magda FritzMagda Fritz

Gwiazdy grają w tenisa i zapraszają na koncert!

Na kilka dni zamieniają mikrofon na rakietę. W Jaworzu rozgrywany jest 14. Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich pod patronatem prezydenta Bielska-Białej.Na kortach SPA hotelu "Jawor" w Jaworzu rywalizują aktorzy, kabareciarze i muzycy. Są stali bywalcy, tacy jak: Marcin Daniec, Jan Englert, Robert Rozmus, Krzysztof Respondek, Leszek Malinowski, Tomasz Stockinger, w deblu zobaczymy Annę Guzik-Tylkę. 

Po jednym z meczów spotkaliśmy wokalistę Jacka MEZO Mejera, który mówi że zwycięzcy ostatnich zawodów kabareciarzowi Łukaszowi Pietschowi nie będzie łatwo obronić tytułu. Dlaczego? Posłuchajcie. 

Rywalizacja odbywa się codziennie od godz. 10:00 do 17:00. Finały gier zaplanowano na czwartek, a po nich wieczorem w Bielskim Centrum Kultury artyści wystąpią dla swojego kolegi ze sceny i kortu- Stana Borysa. Na to niezwykłe wydarzenie zapraszają Krzysztof Hanke i Grzegorz Poloczek z kabaretu RAK. Posłuchajcie.  

To w Bielskim Centrum Kultury 15 sierpnia o godz. 18:00. Legenda polskiej muzyki miała udar. Aby wrócić do zdrowia konieczna jest kosztowna rehabilitacja. Warto pojawić się na tym koncercie. 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: