Groził jej śmiercią
fot.: KMP Bielsko-Biała
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Groził jej śmiercią

47-letniego bielszczanina, którzy stosował przemoc domową wobec swojej partnerki życiowej zatrzymali policjanci.Mundurowi z komisariatu przy ul. Traugutta zostali wezwani na interwencję do jednego z bloków na bielskim Osiedlu Kopernika. Na miejscu okazało się, że sprawca domowej awantury, w trakcie której groził kobiecie śmiercią, zbiegł. W domu były w tym czasie ich dzieci w wieku od 8 do 18 lat.

Mundurowi ustalili jego rysopis i rozpoczęli poszukiwania. W okolicy bloku, w którym doszło do zdarzenia, zauważyli podejrzewanego o wszczęcie domowej awantury bielszczanina. Kiedy policjanci podeszli, żeby go wylegitymować 47-latek zaczął ich znieważać, używając niewybrednych obelg. Krewki mieszkaniec Bielska-Białej został obezwładniony i zatrzymany. Miał w organizmie blisko dwa promile alkoholu.

Okazało się, że w przeszłości był już karany za groźby wobec swojej partnerki, a od kilku lat regularnie znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.


Zobacz inne wiadomości tego autora: