Zagrały piekielne dzwony
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Zagrały piekielne dzwony

Kilkudziesięciu właścicieli głośnych maszyn uczestniczyło w sobotę w pierwszym zlocie motocyklowym w Leśnej. Przyjechali z Żywca na Festiwal Zderzenie Gatunków.Wjazd motocykli na teren imprezy był jednym z najbardziej efektownych momentów drugiego dnia festiwalu. Ryk silników była w stanie zagłuszyć tylko muzyka. Motocykliści wjeżdżali do Leśnej z Żywca przy dźwiękach słynnych utworów zespołu AC/DC: „Highway to hell” („Autostrada do piekła”) oraz „Hells bells” („Piekielne dzwony”).


Jednak nie tylko piekielną, rockową muzykę można usłyszeć na Festiwalu Zderzenie Gatunków. To impreza, na której dobrze bawią się fani death metalu, ale też disco-polo - przekonuje organizator wydarzenia Dawid Domaracki. Posłuchaj

W trakcie muzycznej imprezy w Leśnej można nie tylko dobrze się pobawić słuchając muzyki, oglądając motocykle czy korzystając z dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej. To również okazja do tego, by pomóc niepełnosprawnym dzieciom. Uczestnicy zabawy mogą wrzucać datki do puszek na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu.

Chcemy stworzyć dla naszych dzieci ogród sensoryczno-terapeutyczno-edukacyjny – mówi dyrektor placówki Magdalena Worek oraz prezes stowarzyszenia „Chce się żyć” Katarzyna Żywczak. Posłuchaj

Festiwal Zderzenie Gatunków w niedzielę rozpoczyna się o godz. 13.00. W ostatnim dniu imprezy dominować będzie disco-polo. Zabawę dla całych rodzin zakończy pokaz laserów.

 

 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: