Spaceru nie będzie. Będą podwyżki!
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Spaceru nie będzie. Będą podwyżki!

Związkowcy doszli do porozumienia z zarządzającymi zakładami! Będą podwyżki w zakładach Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. w Bażanowicach i Ustroniu oraz Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczowie i Bażanowicach.Zapowiadany w Radiu Bielsko „spontaniczny” spacer pracowników Best Autotech ze Skoczowa oraz Bażanowic, a także pracowników firmy Seoyon E-Hwa w Bażanowicach i Ustroniu, nie odbędzie się.  O czym tuż po zakończeniu rozmów z przedstawicielami pracodawcy poinformowała  nas szefowa związków zawodowych w Seoyon Edyta Pancer.  
 
- Spacer nie odbędzie się. Udało nam się dojść do porozumienia z pracodawcą po długich rozmowach i kilku spotkaniach. Myślę, że obie strony są zadowolone. Podwyżki będą – przekazuje nam Edyta Pancer i zastrzega, że nie może mówić o konkretnych kwotach. Posłuchaj
 
Pracownicy Best Autotech i Seoyon E-Hwa walczyli o podwyżki od września ubiegłego roku. Pierwsze rozmowy z przedstawicielami pracodawcy odbyły się dopiero w styczniu.  
"Spontaniczny" spacer ulicą Cieszyńską w Bażanowicach miał skutecznie zablokować dostawy do zakładów. Pracownicy planowali spacerować na przejściach dla pieszych, w pobliżu zakładów, w piątek od godz. 12:30.   

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: