Seksbiznes w salonie masażu
fot.: KWP Katowice
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Seksbiznes w salonie masażu

W salonie masażu prowadził seksbiznes. Proceder miał miejsce w powiecie bielskim. Właściciel lokalu został zatrzymany.46-letni właściciel salonu masażu został zatrzymany przez policjantów w swoim domu. 
W prowadzonym przez niego salonie masażu były oferowane usługi seksualne. Mężczyzna zamieszczał ogłoszenia o seksusługach na portalach internetowych oraz zaopatrywał kobiety w telefony. W ten sposób zapewnił co najmniej 4 kobietom warunki do uprawiania prostytucji, a sam czerpał z nielegalnego procederu korzyści majątkowe. Seksbiznes prowadził co najmniej od 6 lat.

Policjanci przeszukali dom mężczyzny oraz salon masażu. Zabezpieczyli telefony komórkowe, karty SIM, komputery, tablety i pendrive’y, które zostaną poddane analizie. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli 50 tys. złotych w gotówce.

46-latek został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej. Tam usłyszał 4 zarzuty ułatwiania i czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Zobacz inne wiadomości tego autora: