Przebudowa ul. Cieszyńskiej: tymczasowa organizacja ruchu do końca miesiąca
fot. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Przebudowa ul. Cieszyńskiej: tymczasowa organizacja ruchu do końca miesiąca

Od jutra (09.04), na czas robót drogowych, instalacyjnych i kanalizacyjnych, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiana wprowadzona zostaje w związku z trwającą w Bielsku-Białej przebudową ul. Cieszyńskiej.Jak podaje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej, projekt tymczasowej organizacji ruchu zakłada utrzymanie głównego objazdu ul. Cieszyńskiej ulicami: Tańskiego, Spółdzielców, Stawową. Ulica Skrzydlewskiego od strony północnej pozostaje zamknięta dla ruchu pojazdów.

Dojazd do posesji i firm (BB-PARTS, GORMI) będzie odbywał się w dotychczasowym układzie; od ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni prawej, dwukierunkowo. Dojazd do posesji i firm (lotnisko, Lidl, IMO, Hydrokrak) oraz ul. Saperów i Spółdzielców będzie odbywał się od ronda Czesława Niemena w kierunku lotniska po jezdni lewej, dwukierunkowo.

Przeniesienie przystanków autobusowych Cieszyńska Os. Wojska Polskiego (nr przystanku 62 i 63) na przystanki Os. Wojska Polskiego (nr przystanku 310 i 311) zostaje utrzymane.

Te zmiany będą obowiązywać do końca miesiąca. 


Zobacz inne wiadomości tego autora: