Poważny wypadek. Ogromne korki AKTUALIZACJA
Fot.: Waszym Okiem - Radio BIELSKO
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Poważny wypadek. Ogromne korki AKTUALIZACJA

Nieprzejezdna jest krajowa jedynka w Czechowicach-Dziedzicach. To wskutek wypadku trzech pojazdów.Do poważnego wypadku doszło na DK1 na wysokości firmy kurierskiej Fedex. Zderzyły się 3 pojazdy: samochód osobowy, ciężarowy i bus. Jedna osoba została zakleszczona w pojeździe. 
Obowiązują objazdy. Auta jadące w kierunku Katowic powinny jechać ulicą Mazańcowicką, a ci którzy jadą do Bielska-Białej - Ligocką.

Słuchacze Radia Bielsko informują nas jednak, że zakorkowane są również drogi alternatywne między Bielskiem a Czechowicami. Posłuchaj

Z naszych informacji wynika, że droga krajowa numer 1 niebawem powinna być już przejezdna.

AKTUALIZACJA 

Zdarzenie, które sparaliżowało dziś po południu ruch na trasie z Bielska-Białej do Czechowic-Dziedzic zostało ostatecznie przez policjantów zakwalifikowane jako kolizja.
 
Jak doszło do stłuczki? Ciężarowy mercedes uderzył w osobową toyotę, ta przejechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się ze skodą. Ciężarowy mercedes uderzył jeszcze w iveco. 
Kierowca mercedesa został ukarany mandatem. 

W wyniku zdarzenia kierowcy kilka godzin stali w korkach między Bielskiem-Białą a Czechowicami-Dziedzicami. Zakorkowana była również stara droga między tymi miastami. Ruch wrócił do normy dopiero około godz. 18.00.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: