Poważnie ranny rowerzysta. Lądował LPRAgnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Poważnie ranny rowerzysta. Lądował LPR

Poważny wypadek rowerzysty w Jawiszowicach. Po rannego lądował śmigłowiec.Potrącenie rowerzysty w Jawiszowicach w powiecie oświęcimskim. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Bielskiej z ulicą Jedlina. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Citroën Berlingo uderzył w jednoślad wyjeżdżający drogi podporządkowanej. Po rannego lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał nieprzytomnego rowerzystę do krakowskiego szpitala. Na miejscu wciąż pracują służby. Droga została tam zamknięta dla ruchu. Służby kierują na objazdy.

AKTUALIZACJA godz. 15.30
Rowerzysta nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci nadal ustalają jego personalia. Jest to mężczyzna w wieku około 50 lat, jechał od strony Bielan lub Wilamowic na męskim rowerze marki Kross koloru czarnego. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu, kim jest ta osoba, proszone są o kontakt z komisariatem policji w Brzeszczach pod nr 32 211 15 51 lub numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA 12.08 godz. 11.25 Poszkodowanym okazał się 44-letni bielszczanin. Jego zaginięcie na policję zgłosił ojciec. Gdy połączono fakty mężczyzna udał się do krakowskiego szpitala, gdzie rozpoznał syna. Ma on poważne obrażenia i jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej.Zobacz inne wiadomości tego autora: