O północy zamkną listy
fot.: organizatorzy
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

O północy zamkną listy

O północy (30 września) zamknięty zostanie system zapisów do udziału w Nocnym Biegu po Pszczynie dla Hospicjum Ojca Pio. Zawody odbędą się w sobotę, 8 października o godz. 19:00. Wspólnie z biegaczami wystartują zawodnicy nordic walking.Ideą zawodów jest wsparcie budowy Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie. Od wielu lat organizatorzy dbają o to, aby 100 % wpisowego przekazywane było na cel charytatywny.PosłuchajKoszty organizacji pokrywane są natomiast ze zbiórek sponsorów oraz partnerów wydarzenia.

Trasa zawodów liczyć będzie ok. 6,5 km. To odległość, z którą mogą zmierzyć się nie tylko wytrenowani zawodnicy, ale także osoby początkujących. Na trasie Nocnego Biegu po Pszczynie znajdują się najpiękniejsze atrakcje miasta. Trasa poprowadzona została również na terenie Parku Zamkowego oraz Parku Zwierzyniec. 
 
Finisz zawodów będzie miał miejsce na środku płyty pszczyńskiego rynku. Ostatnie kilkadziesiąt metrów zawodnicy będą pokonywać po czerwonym dywanie, który jest już stałym elementem imprezy. Podobnie, jak kilkanaście stref kibica z niespodziankami: od występów artystycznych po pokazy ognia. 
Finał zawodów odbędzie się o godz. 20:30 pokazem teatru ognia Phoenix Poi Group. 
 
Link do zapisów: https://tiny.pl/whrq3

Szczegółowe informacje znajdują się również na profilu fb Nocnego Biegu po Pszczynie, a także stronie internetowej hospicjum: TUTAJ.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: