Nożownik zaatakował dwie osoby [AKTUALIZACJA]Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Nożownik zaatakował dwie osoby [AKTUALIZACJA]

Atak nożownika w Bielsku Białej. Dwie osoby zostały ranne. Policja szuka sprawcy.Atak nożownika w centrum Bielska-Białej. W nocy na policję wpłynęło zgłoszenie, że mężczyzna został ugodzony nożem na ulicy Michałowicza. Ostatecznie okazało się, że poszkodowanych jest dwóch.

-Mundurowi potwierdzili, że doszło do dźgnięcia nożem. Sprawca jeden raz ugodził w okolicę brzucha 44-latka oraz zadał ranę ciętą 14-latkowi, a następnie oddalił się - mówi Roman Szybiak z bielskiej komendy policji. Posłuchajcie!

Stan 44-latka jest poważny, trafił on do szpitala. Pod opiekę lekarzy przekazano także nastolatka, jego obrażenia nie zagrażają życiu.

Policja pracuje nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy tego ataku.

AKTUALIZACJA 11.35 Nożownik jest już w rękach policji. Mężczyzna został zatrzymany w rejonie osiedla, na którym doszło do ataku. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Według wstępnych ustaleń mundurowych, pomiędzy napastnikiem a jego 44-letnim znajomym doszło do sprzeczki. W pewnym momencie 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał niegroźną ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. Wcześniej obydwaj panowie spożywali razem alkohol. Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i motywy, którymi kierował się sprawca. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: