Mają serce ze złota. I to dosłownie
Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Mają serce ze złota. I to dosłownie

Rodzinna firma z Bielska-Białej odebrała serduszko, które wylicytowała podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za zawrotną kwotę 35 tysięcy złotych. Prawdopodobnie - najwyższą w kraju.Z radością, ale i wzruszeniem odebrali złote serduszko wylicytowane podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rodzinna firma Rabbit z Bielska-Białej od lat gra z Jurkiem Owsiakiem. W tym roku jednak przeszli samych siebie. Nie dość, że kwotą 35 tysięcy złotych wygrali licytację, to w dodatku wszyscy jako wolontariusze chodzili z puszkami, do których wpadło ponad 15 tysięcy złotych. Najwięcej frajdy miały z tego dzieci. Posłuchajcie!
 
To już ich rodzinna tradycja, poprzedzona trudną historią choroby pana Rafała, jednego z właścicieli firmy. Po wygranej walce wspólnie zdecydowali, że chcą zrobić coś dobrego. Posłuchajcie!

Z roku na rok ich zaangażowanie w pomaganie jest coraz większe. Ważące 4,5 grama złote serduszko jest dla nich nagrodą, szczególnie dla tych najmłodszych. Posłuchajcie!
 

Kwota, za którą w Bielsku-Białej wylicytowano złote serduszko WOŚP, jest jedną z najwyższych w kraju.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2

Nagranie 3Zobacz inne wiadomości tego autora: