Jest nagroda za ujęcie sprawcy
kpp Oświęcim
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Jest nagroda za ujęcie sprawcy

Rodzina i znajomi z pracy poszkodowanego małżeństwa wyznaczyli nagrodę za wskazanie sprawcy potrącenia w Rudzach na trasie Zator-Wadowice.Do wypadku doszło tydzień temu (w nocy z soboty na niedzielę 29.02/1.03.2020)  w Rudzach na drodze krajowej numer 28. To popularna trasa pomiędzy Zatorem a Wadowicami.
Poszukiwany kierowca samochodu jechał od strony Zatora. Potrącił dwoje pieszych, którzy poruszali się lewą stroną jezdni, a potem nie udzielając rannym pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

W wyniku potrącenia 27-letni mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Nieprzytomnego pieszego przewieziono do szpitala. Trafiła tam również jego 26-letnia żona, która doznała urazu ręki.
 
Policjanci zabezpieczyli nagrania z kilkudziesięciu kamer znajdujących się na trasie. Wszystkie zebrane w tej sprawie dowody są analizowane. Mundurowi apelują jednak o zgłaszanie się kierowców, którzy mają kamery samochodowe i w nocy, której doszło do wypadku (w godz. 00.45 - 01.15), jechały trasą pomiędzy Zatorem, a Wadowicami przez miejscowości Rudze i Graboszyce. 
 
Na osobę, która wskaże sprawcę wypadku lub przekaże informacje na podstawie, której dane poszukiwanego kierowcy zostaną ustalone, czeka nagroda pieniężna. 
 


Zobacz inne wiadomości tego autora: