Dwaj mężczyźni zatrzymani z narkotykami
fot. arch.
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Dwaj mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Jeden wieczór i aż dwa zatrzymania związane z posiadaniem narkotyków.Policjanci patrolowali wczoraj rejon Kóz i Bujakowa. W pewnym momencie zwrócili uwagę na mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał. "Policyjny nos" nie zawiódł. 35-latek z Chorzowa miał przy sobie amfetaminę. Narkotyk został zabezpieczony, a mężczyzna zatrzymany i doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań, grozi mu do 3 lat odsiadki.

To nie koniec. Kilkanaście minut później inny patrol, w tej samej okolicy, zauważył mężczyznę, który wyraźnie denerwował się policyjną dociekliwością. Po weryfikacji  w policyjnej bazie danych okazało się, że 41-letni bielszczanin jest poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odbycia karę 2 lat i 10 miesięcy więzienia. Jak i poprzedni zatrzymany, miał przy sobie narkotyki. Był także pod wpływem środków odurzających.
Mieszkaniec Bielska-Białej trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Jeśli potwierdzi się, że kierował pod ich wpływem, usłyszy kolejny zarzut. Z policyjnej celi został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie poczeka na sprawy karne.
 


Zobacz inne wiadomości tego autora: