Covid-19: zmarły kolejne osoby z naszego regionu
Radio BIELSKO
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Covid-19: zmarły kolejne osoby z naszego regionu

Jest nowy raport dotyczący zakażenia koronawirusem.
AKTUALIZACJA  18:48
62 nowe przypadki zakażenia koronawirusem odnotowano w woj. śląskim. Wśród osób, które zachorowały na COVID-19 jest 2 mieszkańców powiatu cieszyńskiego, młoda mieszkanka powiatu pszczyńskiego oraz m. in. 22 pracowników kopalń.
 
W woj. małopolskim nadania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych dwóch mieszkańców powiatu oświęcimskiego.

AKTUALIZACJA 14:28
Bielski sanepid informuje o śmierci mieszkańca gm. Wilkowice chorego na Covid-19. W ciągu ostatniej doby zakażenie potwierdzono u 4 osób z pow. bielskiego; z Czechowic-Dziedzic (2), gm. Bestwina i gm. Wilkowice.

AKTUALIZACJA 14:19

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 11 mieszkańców pow. pszczyńskiego (najmłodszy z nich to dziecko, ma 2 lata).

WPIS:
245 - tyle przypadków zachorowań na Covid-19 potwierdzono od ostatniego raportu. Gros z nich dotyczy woj. śląskiego, bo mowa aż o 189 zakażonych.

Są niestety także doniesienia o zgonach osób z SARS-CoV-2. W szpitalu w Cieszynie zmarł 78-latek z tego powiatu, a w jednoimiennej lecznicy w Tychach zmarł mieszkaniec Bielska-Białej, także miał 78 lat.

Liczba potwierdzonych przypadków (w całym kraju) to blisko 20 tys. Nie żyje 965 osób.


Zobacz inne wiadomości tego autora: