Wypadek z udziałem autobusu MZK [AKTUALIZACJA]
Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Wypadek z udziałem autobusu MZK [AKTUALIZACJA]

Zderzenie osobówki z autobusem komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej. Dwie osoby są ranne.Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Michałowicza i Partyzantów. Są tam bardzo duże utrudnienia w ruchu, a za chwilę droga na Szczyrk będzie całkowicie zablokowana. Tak może być przez najbliższą godzinę. Policja prosi, żeby omijać to miejsce.

Jak wstępnie informują funkcjonariusze, toyota jechała od ulicy 1 Maja w stronę Michałowicza, a autobus jechał ulicą Partyzantów w kierunku Szczyrku. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do zderzenia i kto zawinił.

Dwie osoby trafiły do szpitala. To kierująca samochodem osobowym i jadące z nią dziecko. Pasażerowie autobusu są cali i zdrowi - wszyscy wyszli z pojazdu o własnych siłach.

AKTUALIZACJA 12.30 Droga jest już całkowicie odblokowana.

AKTUALIZACJA 14.30 Okazuje się, że zawinił 53-letni kierowca komunikacji miejskiej, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku, a 41-latka siedząca za kierownicą toyoty jechała od ulicy 1 Maja w stronę Michałowicza. Po zderzeniu została zabrana do szpitala razem z dzieckiem, które przewoziła. Nikt z pasażerów autobusu nie ucierpiał. Policja zatrzymała sprawcy prawo jazdy.

Fot.: Waszym Okiem - Radio BIELSKOZobacz inne wiadomości tego autora: