Walka o awans. Na trybuny wracają kibice
fot. bts.rekord.com.pl
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Walka o awans. Na trybuny wracają kibice

Na finiszu rozgrywki I ligi kobiet w piłce nożnej.Jutro (15.05) zawodniczki Rekordu Bielsko-Biała podejmować będą u siebie rezerwy UKS SMS Łódź. Łatwo nie będzie, bo łodzianki przez pierwszą część sezonu były niekwestionowanymi liderkami tabeli. Wiosenna część rywalizacji dla „dwójki” UKS SMS już tak udana nie jest. Rekordzistki dadzą z siebie wszystko, gra toczy się o punkty na wagę awansu.

- Co prawda ostatni mecz w Tarnowie dziewczyny przegrały, ale jeżeli wygrają ten najbliższy i odpowiednio się mecze ułożą, inne, ewentualnie jeszcze jadąc do Rzeszowa, dziewczyny przywiozą stamtąd 3 punkty, to mogą trafić do ekstraklasy. W tym wypadku do ektraligi kobiet, czyli być wśród 12. najlepszych zespołów w kraju. Mieć taką ekstraligę w Bielsku-Białej to byłoby coś - komentuje Janusz Szymura, prezes BTS Rekord Bielsko-Biała.Posłuchaj.

Walkę rekordzistek będzie można oglądać z bliska. Jutro na trybunach przy ul. Startowej będą mogli zasiąść kibice. Obowiązuje limit osób, to jedna czwarta dostępnych miejsc. Transmisja spotkania do zobaczenia także na kanale na YouTube Rekord TV. Początek meczu o godz. 15.00

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: