W szpitalu z powodu koronawirusa? AKTUALIZACJA
fot.: um Żywiec
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

W szpitalu z powodu koronawirusa? AKTUALIZACJA

Pojawiła się informacja jakoby jedna osoba z powiatu żywieckiego była hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.Natychmiast po pojawieniu się tej informacji Antoni Szlagor skontaktował się z dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żywcu Małgorzatą Bednarczyk. "Uspokajam! Spośród wszystkich ośmiu osób od których wybrano do tej pory wymaz w związku z podejrzeniem wystąpienia koronawirusa, próbki dały wynik ujemny"- informuje w internecie burmistrz.  
 
"Na godzinę 17.00 w dniu 18 marca 2020 roku nie mamy w powiecie żywieckim żadnego przypadku wystąpienia zakażeniem koronawirusem". To informacja jaką dysponują samorządowcy, którzy są w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi. 
 
 
 AKTUALIZACJA

Okazuje się, że jeden z mieszkańców powiatu żywieckiego jest w szpitalu w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 
Na razie nie ma jeszcze informacji czy wynik wykonanych testów jest negatywny czy pozytywny.

AKTUALIZACJA (20.03)

Nie ma koronawirusa w powiecie żywieckim. Osoba, u której podejrzewano zakażenie została wypisana ze szpitala - poinformował kilka minut temu burmistrz Żywca Antoni Szlagor. 


Zobacz inne wiadomości tego autora: