Ruszył remont kolejnej ulicy w mieście
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Ruszył remont kolejnej ulicy w mieście

Rozpoczął się pierwszy etap remontu ulicy Zofii Kossak-Szatkowskiej w Skoczowie.Fragment drogi, na którym obecnie prowadzone są prace, jest zamknięty dla ruchu. Kierowcy - z wyjątkiem mieszkańców ulic Kossak-Szatkowskiej, Groszówki i Wspólnej oraz pacjentów - powinni poruszać się ulicami Objazdową oraz Cieszyńską. 

Utrudnienia czekają na zmotoryzowanych także w centrum miasta, gdzie rozpoczęła się przebudowa ulic Szkolnej i Polnej. Remont nie ogranicza się tylko do położenia nowego asfaltu - podkreśla burmistrz Mirosław Sitko. Posłuchaj

Kierowcom w Skoczowie przypominamy również o zmienionej organizacji ruchu w związku z przebudową ulicy Góreckiej. Tam budowany jest nowy most nad „Bajerką”. Dlatego autobusy kursują teraz objazdem przez DK81 i S52. Nie są obsługiwane przystanki "Skoczów Górecka" i "Skoczów Bajerki".

Aby wsiąść do autobusu jadącego w kierunku Cieszyna czy Wisły trzeba podejść na dworzec. Natomiast pasażerowie jadący do gminy Brenna mogą korzystać z przystanku "Górki Sojka". Ze względu na dłuższą trasę przejazdu, autobusy mogą kursować z z opóźnieniami.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: