Prezentacja dokonana
Fot. Beata Stekla
Beata SteklaBeata Stekla

Prezentacja dokonana

Futsalowcy, futbolistki i futboliści. Seniorskie drużyny BTS Rekord zaprezentowały się na stadionie w Cygańkim Lesie przed sezonem 2022/2023.Przypomnijmy, futsalowcy zakończyli go z tytułem wicemistrza Polski oraz Pucharem Polski, piłkarki spadły z ekstraligi do I ligi, natomiast piłkarze utrzymują się w trzeciej lidze i grają w Pucharze Polski na poziomie wojewódzkim.

Zapytaliśmy więc Janusza Szymurę, założyciela i prezesa bielskiego Rekordu, o cele i założenia na opisywany sezon. Jeżeli chodzi o drużynę futsal ekstraklasy jest nim walka o powrót do mistrzostwa (gdyby się udało, byłby to szósty tytuł mistrzowski dla zespołu z Bielska-Białej), cel dla piłkarek to powrót do ekstraligi. Posłuchaj W przypadku piłkarzy gra toczy się o jak najwyższe cele w III lidze i jak najdłuższą grę w Pucharze Polski. Posłuchaj

Prezentacja byłą okazją do podziękowania odchodzącym zawodnikom i powitania nowych. Atrakcją specjalną był mecz futsalowcy kontra piłkarze. Dodajmy, że dla lepszej i atrakcyjniejszej gry każdy ze składów został wzmocniony piłkarkami. 
 

 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: