Po siódme: nie kradnij
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Po siódme: nie kradnij

Nie można z niej uszyć pościeli, bo będzie nocą parzyć. Rozwiesić w oknie też głupio, bo co powiedzą sąsiedzi na zasłony z logo najpopularniejszej stacji w regionie?
AKTUALIZACJA:
Dzięki Waszej pomocy flaga - razem z masztem - się odnalazła. Już jest na swoim miejscu (zainstalowana tam gdzie wcześniej) i wita nas oraz gości.

WPIS:
Flaga Radia BIELSKO, która tej nocny zniknęła sprzed naszej siedziby, była jednak bardzo do nas wszystkich przywiązana. W redakcji podejrzewamy, że smutno jej teraz, bo leży odłożona w kącie. Wykorzystana - bezdusznie - tylko do zabawy.

Towarzyszyła nam przez wiele miesięcy, witała przy każdym przyjeździe do pracy, a tu nagle stała się igraszką w rękach młodych ludzi. Mamy prośbę do tych osób, które przy okazji nagrała kamera monitoringu, by zwróciły nam flagę naszej stacji.

Było Was siedmioro, kogoś może najdzie refleksja. Wszystkim nam w redakcji będzie od razu lepiej, gdy flaga do nas wróci.

PS Jeśli tego wieczoru ukradliście więcej flag, to prosimy o zwrot tej, która jest na zdjęciu. To samo dotyczy masztu, bo z flagą to papużki nierozłączki.Zobacz inne wiadomości tego autora: