Orkiestra zagra w naszym regionie
fot. Sztab WOŚP Bielsko-Biała
Tomasz KlimczakTomasz Klimczak

Orkiestra zagra w naszym regionie

Pomimo trudnych warunków związanych z pandemią, w naszym regionie zaplanowanych jest wiele atrakcji.29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już jutro. Tym razem zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał z głową - takie jest hasło przewodnie zbiórki. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

To trudny czas na kwesty charytatywne. Jak oddać pieniądze nie wychodząc z domu i gdzie w naszym regionie zagra orkiestra, mówi szef bielskiego sztabu Ryszard Mędrzak Posłuchaj:

Hitem tegorocznej zbiórki jest samochód specjalistyczno-pożarniczy Willys 6-226. Jest  przedmiotem kolekcjonerskim, należącym do grupy pojazdów zabytkowych wyprodukowanym w 1959 roku. Posłuchaj:

Hubertus - Bielski Klub Jeździecki zaangażował się w wsparcie wolontariuszy, oddając swoje konie.Przejażdżki dla dzieci będą odbywać się na Bulwarach Straceńskich.

W Węgierskiej Górce podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie można pojeździć rajdowymi samochodami. Zaprasza Urszula Figura z miejscowego sztabu. Posłuchaj:

Natomiast firma SUEZ Bielsko-Biała S.A. zaprasza do licytacji . Do wygrania godzinna przejażdżka po jednym z wybranych miast. Wśród proponowanych znalazło się także Bielsko-BiałaJerzy Owsiak jest świadomy trudności mówiąc: Nie chodzi o rekordy. Zeszłoroczna suma, prawie 187 milionów wydaje się dzisiaj nieosiągalna. Mamy mniej pieniędzy, przeżywamy ogromne kłopoty ze swoimi biznesami, ratami, kredytami. Ale gramy, chodzi o to, żebyśmy byli razem.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2

Nagranie 3Zobacz inne wiadomości tego autora: