Od poniedziałku ograniczenie na tej ulicy
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Od poniedziałku ograniczenie na tej ulicy

Kierowcy, przygotujcie się na zmiany na ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej.Od poniedziałku (17.02) wprowadzone zostanie tam ograniczenie w tonażu. Wjeżdżać będą mogły tylko pojazdy o masie do 3,5 tony. W marcu ustawione zostaną tam bramownice o wysokości do 2,2 m.
 
Objazd dla pojazdów powyżej 3,5 tony poprowadzony będzie ulicami: Węglową, Katowicką, Chochołowską, Konwojową i Grażyńskiego.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

Wprowadzone zostaną zmiany tras przejazdu dla linii autobusowych MZK:

Linia nr 13 oraz 13w: autobusy zostają skierowane objazdem ul. Węglową, ul. Katowicką, ul. Mazańcowicką, ul. Michała Grażyńskiego do ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego. W obu kierunkach nie będą obsługiwane przystanki „Kwiatkowskiego Warszawska”. W zamian obsługiwany będzie przystanek „Warszawska FIAT”. Autobusy nie będą zatrzymywać się na pozostałych przystankach na objazdowej trasie przejazdu. 
 
Linia nr 29: autobusy zostają skierowane objazdem ul. 3 Maja, ul. Wałową, ul. Grażyńskiego do ul. E. Kwiatkowskiego (powrót ul. Podwale, ul. Stefana Okrzei, ul. Gazowniczą). W obu kierunkach nie będą obsługiwane przystanki „Warszawska Dworzec” oraz „Kwiatkowskiego Warszawska”. W zamian obsługiwane będą przystanki: „Wałowa” (w obu kierunkach), „Grażyńskiego” w kier. Komorowic, „Podwale Dworzec” w kier. Dworca, “Gazownicza” w kier. Dworca oraz „3 Maja” w kier. Dworca. 
 
Linia nr 36: autobusy zostają skierowane objazdem ul. Węglową, ul. Katowicką do ul. Mazańcowickiej. Autobusy nie będą zatrzymywać się na przystankach na objazdowej trasie przejazdu.

fot. Google Street View.


Zobacz inne wiadomości tego autora: