Obława na jelenia
Joanna WieczorekJoanna Wieczorek

Obława na jelenia

Spore zamieszanie w centrum Bielska-Białej. Jego punktem centralnym jest... jeleń.AKTUALIZACJA 12.09:
12 godzin trwał serial pod hasłem "złapać jelenia". Zwierzę, które wczoraj biegało po centrum Bielska-Białej narobiło niemałego zamieszania. Zderzyło się z samochodem nauki jazdy a przy tym było bardzo oporne na wszelkie techniki i próby złapania. 
 
Udało się przetrwać czas największego ruchu i wieczorem znów zamykano poszczególne drogi. W akcję łapania jelenia oprócz policji i straży miejskiej zaangażowano łowczego. W środku nocy nastąpił finał obławy. 
 
Zwierzę gdy było w rejonie ulicy Partyzantów i tamtejszego centrum handlowego, pocwałowało korytem rzeki w takie miejsce, gdzie nie było już potrzeby interwencji ludzi. Jeleń sam wrócił do swojego naturalnego środowiska.

WPIS:
Zwierzę biega po ulicy Partyzantów. Dostaliśmy informację, że droga zostanie tymczasowo zamknięta, bo służby muszą w końcu złapać jelenia, a to podobno nie jest takie łatwe. Na miejscu oprócz policji i straży miejskiej jest też lekarz weterynarii i łowczy (prawdopodobnie użyta zostanie strzelba/pistolet ze środkiem usypiającym). 

Na razie zwierzę uszkodziło tylko jeden samochód (auto nauki jazdy), ale jeśli jesteście w rejonie ulicy Partyzantów, warto zwiększyć czujność.

fot. Waszym Okiem - Radio Bielsko.


Zobacz inne wiadomości tego autora: