Małysz apeluje: przyjeżdżajcie do Wisły
fot.: Fb Wiślańska Organizacja Turystyczna
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Małysz apeluje: przyjeżdżajcie do Wisły

Adam Małysz wspiera przedsiębiorców z Wisły. Zachęca turystów do odwiedzenia swojego rodzinnnego miasta i skorzystania z usług pensjonatów czy restauracji, kiedy tylko obostrzenia zostaną poluzowane.- Jak wiecie jestem z Wisły. Mam tutaj mnóstwo kolegów, przyjaciół i znajomych, którzy prowadzą swoje firmy. Niestety, większość z nich została pozbawiona środków do życia przez sytuację, jaka jest nie tylko w Polsce, ale na całym świecie -  mówi znany i ceniony sportowiec na nagraniu opublikowanym w sieci.

Były skoczek narciarski zachęca swoich kibiców i sympatyków do odwiedzenia Wisły, kiedy tylko pozwolą na to obostrzenia. - Jest tutaj mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć (...) - mówi Adam Małysz i podkreśla, że przyjeżdżając do Wisły, można pomóc tamtejszym przedsiębiorcom prowadzącym pensjonaty czy restauracje. Posłuchaj
Najsłynniejszy wiślanin wyraża też nadzieję, że obiekty noclegowe czy gastronomiczne będą mogły działać w reżimie sanitarnym.  

Przypomnijmy jednak, że przedsiębiorcy z Wisły zdecydowali, że 1 lutego otworzą swoje biznesy niezależnie od decyzji rządu. Za tydzień mają być otwarte wszystkie stacje narciarskie Wiślańskiego Skipassu. Wznowić działalność zamierza też część osób prowadzących pensjonaty czy restauracje.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1Zobacz inne wiadomości tego autora: