Księża w izolacji. Aktualizacja!
Pixabay
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Księża w izolacji. Aktualizacja!

U jednego z księży w Rajczy, wystąpiły objawy choroby Covid-19 i wszyscy kapłani tej parafii zostali objęci kwarantanną.
Jak informują księża, od dzisiaj parafialna kancelaria jest nieczynna i wszelkie sprawy należy załatwiać telefonicznie. Zawieszono też spotkania grup parafialnych a nabożeństwa odprawiać będą kapłani spoza parafii.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Centrum Kultury i Sportu w Rajczy informuje o odwołaniu weekendowych imprez z cyklu "Pożegnanie Lata" w Rycerce Dolnej, Rajczy Tomusiach i w Soli-Kiczorze.

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. W szpitalu w Tychach zmarł 65-letni mężczyzna z powiatu bielskiego. To jedna z 28 osób, które zmarły w Polsce ostatniej doby z powodu koronawirusa. Dzisiejsze statystyki są fatalne, bo nowych zakażeń jest blisko 1000. W województwie śląskim odnotowano ich 82.

Aktualizacja 24.09

Parafia w Rajczy w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Żywcu zawiadamia, że osoby, które w ostatnim czasie (od 16 do 20 września) przyjmowały Komunię Świętą z rąk ks. Adama Bożka i o. Mariana Nowaka, będą objęte nadzorem epidemiologicznym i proszeni są o kontakt telefoniczny z Inspekcją Sanitarną w Żywcu.


Zobacz inne wiadomości tego autora: