Emocjonalne komentarze po wyborach
Agnieszka DąbrowskaAgnieszka Dąbrowska

Emocjonalne komentarze po wyborach

Triumf zwycięstwa i gorycz przegranej. Bielscy posłowie komentują wygraną Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Opozycja nie szczędzi mocnych słów.Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości nie kryją radości po wygranej Andrzeja Dudy. Triumfują także członkowie partii. Po zaciętej walce o prezydencki fotel zbieramy komentarze od posłów z naszego regionu. Wiceminister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed dziękował za to, że mieszkańcy Podbeskidzia tak licznie ruszyli do urn. Apelował też do zwolenników opozycji, także samorządowców, o pogodzenie się z tym wynikiem. Posłuchajcie!

Głosy pełne rozgoryczenia słychać zaś w drugim obozie. "Szkoda, że entuzjazm, który rozbudził w ludziach Rafał Trzaskowski nie przełożył się na sukces" - komentuje wyniki posłanka Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu Mirosława Nykiel. Przyznaje, że jest rozczarowana takim obrotem sprawy. Wiele do zarzucenia ma też przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości. Posłuchajcie!
 
Nykiel dodaje, że kolejne lata nie będą łatwe i zapowiada, że będzie patrzyć na ręce rządzącym, szczególnie w kwestii finansów.

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: