Coraz więcej stłuczek na drogach
Fot.: Waszym Okiem - Radio BIELSKO
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Coraz więcej stłuczek na drogach

Do aż 27 kolizji doszło wczoraj w Bielsku-Białej oraz powiecie bielskim. Jesienią warunki na drodze stają się trudne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych – przypomina i ostrzega policja.Do najpoważniejszych zdarzeń i utrudnień doszło na alei Andersa w Bielsku-Białej. Informowaliśmy o tym na bieżąco TUTAJ. Najpierw kierująca citroenem 52-latka nie zachowała odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami i doprowadziła do kolizji z fordem i audi. Na tym nie koniec.

Do kolejnego zdarzenia na alei Andersa doszło w okolicach skrzyżowania z ulicą Sobieskiego. Tam kierująca bmw 22 letnia kobieta straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, uderzyła w barierę energochłonną i dachując wypadła z drogi.

Kilkanaście minut później, także na alei Andersa, w tunelu wiodącym pod rondem Hulanka, kierujący skodą 33-latek najechał na tył dostawczego peugeota prowadzonego przez 46-latka. W wyniku zdarzenia tunel w kierunku Mazańcowic został zamknięty na blisko 2 godziny! Policjanci kierowali pojazdy objazdem przez rondo. 

Na szczęście obyło się bez poważniejszych wypadków, a zdarzenia zakwalifikowano jako kolizje – podsumowuje dzień na drogach bielska policja.
 


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: