Milka i zeus

Milka i Zeus

Szukamy DOMU STAŁEGO dla tych cudnych dwojga!
Mika i Zeus - oboje mają 5 lat,zdrowe i wysterylizowane, są szczęśliwymi psami z typowym usposobieniem goldena.

MIKA uwielbia dosłownie wszystkich, obcych i "swoich", dzieciom daje robić ze sobą dosłownie wszystko. Do innych psów oraz suczek pozytywnie. Z innych zwierząt domowych, miała do czynienia tylko z kotem, którego goniła, ale nic mu nie zrobiła. Miała incydent również z łapaniem kur - widać, że typowy goldeni instynkt jej się wtedy włącza :)
Jest bardzo aktywna ruchowo, będąc w domu sama nic nie niszczy. Lubi jeździć autem, nie ma choroby lokomocyjnej. Zabiegi pielęgnacyjne to dla niej czysta frajda :) Potrafi zasygnalizować chęć wyjścia na dwór za potrzebą.

ZEUS wita wszystkich tak samo - merdaniem ogona, czy stałych bywalców, czy nieznajomych, kocha wszystkich ludzi. Do dzieci podchodzi ze spokojem i cierpliwością. Kiedy spotykał na swojej drodze koty, instynktownie je gonił, ale nie robił im krzywdy. Nie boi się hałasów, jest pewny siebie. Zostawiony sam w domu niczego nie niszczy, przesypia. Jeździ samochodem bez problemu, sam do niego wskakuje. Nie robi problemów przy czesaniu i pielęgnacji. Nie reaguje na typowe czynności domowe jak sprzątanie, odkurzanie, itp.

Oba psiaki są do pokochania od zaraz!!!
Jak dla nas - psie ideały?
Może znajdzie się ktoś, kto pokocha ich oboje?
Fundacja Warta Goldena, obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.

kontakt: Martyna 602 281 820Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link