Nulka

Nulka

 
Kotka Felis, inaczej zwana Nulką to śliczna, trzykolorowa kotka, ma przepiękne jasnozielone oczy! Niunia ma ok. 3 lata, jest oswojona i grzeczna. Kiedyś mieszkała w piwnicy i nie wiedziała, co to prawdziwy dom, teraz przebywa w domu tymczasowym. Lubi głaskanie po grzbiecie, ocieranie się o nogi, a także zabawę piłeczkami i myszkami, czasami szaleje jak mały kociak, co widać na filmie :)), ale większość czasu grzecznie przesypia na ulubionym hamaczku. Bardzo lubi ciepło - jej ulubione miejsce jest jak najbliżej grzejnika :) Pragniemy, aby znalazła dom i już nigdy nie musiała się poniewierać i walczyć o pokarm. Po kilku miesiącach pobytu w domu tymczasowym koteczka zrobiła się jeszcze bardziej ufna i miziasta, uwielbia wskakiwać na kolana, i głośno mruczy, gdy się ją głaszcze.
Felis średnio znosi towarzystwo innych kotów. Najlepiej by było, gdyby została kocią jedynaczką i mogła się cieszyć człowiekiem, miseczką i kuwetką tylko na własność.
Nulka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Bezbłędnie trafia do kuwetki i korzysta z drapaka. Kotka jest pod opieką Fundacji Zmieńmy Los z Bielska-Białej. Warunkiem jej adopcji jest wizyta przedadopcyjna w miejscu, gdzie będzie mieszkała oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
 
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 507 681 442