Jami

Jami

JAMI - młodziutki, 1,5 roczny piesek , mały , waży ok.8 kg trafił do schroniska i został zabrany do Domu Tymczasowego . JAMI jest wyjątkowy -grzeczny i spokojny z natury , bardzo zainteresowany otoczeniem , zachowuje czystość w domu , nie halasuje , z psami żyje w zgodzie. Jest bardzo sympatyczny i uroczy , spogląda tak mądrze swoimi ślicznymi brązowymi oczkami . JAMIŚ CZEKA i CZEKA na kogoś kto go pokocha mimo jego choroby .
Okazało się ,że nasz JAMIŚ ma padaczkę .Ma już wykonane niezbędne badania i zalecone leki ,które zatrzymały ataki padaczkowe. Mimo tej diagnozy liczymy na domek stały dla tego młodziutkiego i milutkiego pieska. Padaczka wymaga wprawdzie stałego przyjmowania leków ale dzięki nim komfort życia psa i opiekunów nie jest zaburzony . Ataki występują bardzo rzadko ( raz na rok) i piesek może wieść normalne życie.
Jest zaszczepiony , zachipowany a przed adopcją przejdzie zabieg kastracji. Wspaniały domowy piesek - polecamy do adopcji -Stowarzyszenie" AS" Basia 502 - pokaż numer telefonu - tel/SMS