Płyta tygodnia

Dua Lipa - Future Nostalgia (The Moonlight Edition)

 dua lipa - future nostalgia (the moonlight edition)

Dua Lipa wydaje wersję deluxe swego albumu "Future Nostalgia". "The Moonlight Edition" jest to kulminacją wydawnictwa, które z powodzeniem można nazwać płytą pokolenia.
"Future Nostalgia" była najchętniej streamowaną płytą w ciągu dnia wśród wszystkich brytyjskich artystek. W ubiegłym roku Dua spędziła więcej tygodni na szczycie listy sprzedaży albumów i na 1. miejscu radiowego zestawienia niż jakikolwiek inny wykonawca. Tuż przed urodzinami Duy Lipy, "Future Nostalgia" pokryła się w Wielkiej Byrtanii platyną.
"Future Nostalgia (The Moonlight Edition)" zawiera cztery wcześniej niepublikowane utwory: "We re Good", "If It Ain t Me", "That Kind of Woman" oraz "Not My Problem (feat. JID)". W zestawie znajdzie się także przebój "Prisoner", który Dua Lipa nagrała z Miley Cyrus i który ma już ponad 250 milionów streamów. Ponadto fani otrzymają numer "Fever" z Angèle, który spędził trzy tygodnie na 1. miejscu listy przebojów we Francji oraz 11 tygodni w Belgii, a także nagranie z J Balvinem i Bad Bunnym "Un Dia (One Day)" (Feat. Tainy).

Tracklista:

1. Future Nostalgia
2. Don t Start Now
3. Cool
4. Physical
5. Levitating
6. Pretty Please
7. Hallucinate
8. Love Again 9. Break My Heart
10. Good In Bed [Explicit]
11. Boys Will Be Boys
12. Dua Lipa x Angèle – Fever
13. We re Good
14. Miley Cyrus - Prisoner (feat. Dua Lipa)
15. If It Ain t Me
16. That Kind Of Woman
17. Not My Problem (feat. JID) [Explicit]
18. Levitating (feat. DaBaby)
19. J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny – Un Dia (One Day) (Feat. Tainy)