Płyta tygodnia

The Carters - Everything Is Love

The carters - everything is love

Ten album był już słynny na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową 4 lata temu. W tym roku koncertują razem ponownie i już za 2 tygodnie zawitają do Polski – w ramach ON THE RUN II zobaczymy ich 30 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

I gdy najwytrwalsi fani przestali już wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… na sobotnim koncercie na Wembley w Londynie para ogłosiła, że dokładnie w tym momencie wydaje płytę ‘Everything Is Love’ jako The Carters. Materiał dostępny jest obecnie na wszystkich plaftormach streamingowych – sprawdź TUTAJ (przez pierwsze 2 tygodnie tylko dla użytkowników Premium) a w serwsie Tidal do 9 utworów dołączony dostał dodatkowy utwór bonusowy. Album w formacie CD ukaże się wkrótce. ‘Everything Is Love’ promuje singiel ‘Apeshit’, do którego ekstrawagancki klip nakręcono we wnętrzach paryskiego muzeum Luwr – przed obrazem Mona Lisy, posągiem Venus z Milo, Nike z Samotraki czy Wielkiego Sfinksa sprzed 4 tysięcy lat. Reżyserii dzieła podjął się Ricky Saiz, z którym Beyonce pracowała już przy teledysku “Yoncé” w 2013 roku. Obraz w serwsie YouTube przez pierwszą dobę obejrzano ponad 7 milionów razy.

Tracklist:

1. SUMMER

2. APESH*T

3. BOSS

4. NICE

5. 713

6. FRIENDS

7. HEARD ABOUT US

8. BACK EFFECT

9. LOVEHAPPY

Płyta tygodnia do nabycia za połowę ceny, tylko w tym tygodniu, za połowę ceny na hasło: "PŁYTA TYGODNIA" w bielskim Media Markt w C.H. Sarni Stok.