KALENDARIUMKęckie Noce Rockowe

Kęckie Noce Rockowe

Miejsce: 32-650 Kęty, ul. Żwirki i Wigury 2a

Dom Kultury w Kętach jest organizatorem dwudniowej plenerowej imprezy Pożegnanie Lata 2018, w dniach 08-09.09, w ramach której odbędzie się Finał Kęckich Nocy Rockowych  oraz Westernowy Piknik Rodzinny . KNR to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, które na stałe wpisało się w kalendarz muzycznych imprez w naszej gminie i cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku. Co roku w przeglądzie muzycznym biorą udział kapele z różnych stron Polski, gościliśmy już formacje z Gdańska, Warszawy, Krakowa, Poznania, Szczecina i  okolicznych miejscowości. Nagrodą główną jest profesjonalne nagranie płyty.  Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia 2018 osobiście w Domu Kultury w Kętach bądź za pośrednictwem poczty.                     

               Gwiazdą tegorocznego finału KNR będzie legenda polskiego punk rocka KSU. Zespół był jednym z prekursorów ruchu punkowego w Polsce, wypracowując oryginalny styl zarówno ubioru, jak i muzyczny, różniący się od tego, jaki wykształcił się w innych częściach kraju. 

Natomiast podczas niedzielnego pilniku przewidujemy wiele atrakcji dla całych rodzin: zabawy, warsztaty, występy zespołów min. Andrzej Trojak Band. Andrzej Trojak-  znany i ceniony muzyk, poeta, bard. Swoją karierę szaleńczo rozpędził jeszcze w latach 90 - tych w zespole Grupa Furmana. Spod jego pióra wyszły takie przeboje jak np., „ETZ-ta”, ”Opony” czy „Modlitwa wracających”. Obecnie Trojak to wizytówka ANDRZEJ TROJAK BAND.

Więcej informacji w Regulaminie, który jest do pobrania poniżej, wraz z Kartą Zgłoszenia.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA