Co robią policjanci poza pracą?
Magda FritzMagda Fritz

Ci z bielskiej komendy kopią w piłkę.

Co robią policjanci w wolnym czasie? Aż 11 drużyn stanęło do walki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej podczas VII Turnieju Halowego w Piłce Nożnej. W hali w Cygańskim Lesie rywalizowało w sumie ponad 100 funkcjonariuszy reprezentujących bielskie komisariaty i wydziały. W zmaganiach brali udział także stróże prawa z komisariatów w Jasienicy i Kobiernicach oraz gościnnie policjanci z bielskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz katowickiego referatu konwojowego i policji sądowej.
Niepokonana okazała się drużyna z Katowic, która w finałowym pojedynku pokonała ubiegłorocznych zwycięzców - mundurowych z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Na najniższym stopniu podium stanęła bielska drogówka.