Przerwana seria TS. W doliczonym czasie
Magda FritzMagda Fritz

Bielskie Podbeskidzie długo remisowało w 13 kolejce z GKS Katowice. Bielszczanie stracili gola w ostatniej minucie meczu.TS PODBESKIDZIE- GKS KATOWICE 1:2 (1:1)
Paweł Oleksy 24 - Dawid Plizga 30, Adrian Błąd 90

Rekordowe ponad 11,5 tysiąca ludzi oglądało mecz z trybun stadionu miejskiego w Bielsku-Białej. Nic dziwnego, „górale” są na fali wznoszącej wygrywając cztery ostatnie ligowe spotkania. Po przerwie na występy kadrowiczów kibice liczyli na kolejne zwycięstwo, tym bardziej że derbowy rywal zajmował miejsce w części spadkowej tabeli. Bielscy fani futbolu po meczu walki mogą być zawiedzeni tylko wynikiem. Wszystko wskazywało na to, że pojedynek zakończy się podziałem punktów, ale w ostatniej akcji „górale” nie nadążyli w defensywie za GKS i po dośrodkowaniu Tomasza Foszmańczyka Adrian Błąd przechylił szalę zwycięstwa na stronę przyjezdnych.