Katastrofa w wykonaniu siatkarek BKS
Magda FritzMagda Fritz

Wczoraj po raz kolejny "polegli" też siatkarze BBTS. Ich rywalem był złoty medalista mistrzostw Polski.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
Liczyły na zwycięstwo i komplet punktów. Tak też zaczęły bielskie siatkarki. Wczoraj w 8 kolejce Orlen Ligi BKS Profi Credit podejmowały zespół z Piły. Gospodynie wygrały zdecydowanie pierwszego seta, ale  potem doszło do kompletnej katastrofy- przegrały kolejne sety do 12, 9 i do 13! Co się stało z zespołem, który jak równy z równym walczył z Budowlanymi i Chemikiem, a kilkanaście dni temu zmiótł z boiska zespół z Muszyny?
"Nie umiem tego zrozumieć. Nie wiem, co takiego zmieniło się w drugim secie. Nagle nie było nas na boisku, jestem zła, chcę o tym meczu jak najszybciej zapomnieć. Nie można tak grać, to nie jest siatkówka"- mówiła po spotkaniu Kornelia Moskwa, środkowa bielskiego zespołu. POSŁUCHAJCIE, co na to samo pytanie odpowiedział Jacek Pasiński, trener drużyny PTPS Piła. Skończyło się 3:1 dla Piły. Bielszczanki są na 10 miejscu w Orlen Lidze. Szybko muszą się otrząsnąć, bo już w sobotę grają na wyjeździe z Pałacem Bydgoszcz.
BBTS Bielsko-Biała- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25,17:25,15:25)
Wczoraj przegrali także panowie. Mecz BBTS z mistrzem Polski- ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle trwał nieco ponad godzinę i zakończył się wynikiem 0:3. Bielszczanie zamykają tabelę PlusLigi. W sobotę BBTS spróbuje podjąć rękawicę w starciu z kolejnym medalistą- wicemistrzem kraju- Asseco Resovią Rzeszów (godz. 17:00)