BKS Aluprof przegrywa w tie-breaku. Znowu
Magda FritzMagda Fritz

Siatkarki BKS Aluporf znowu przegrały w piątym secie. To ich trzecia porażka z rzędu po 5-setowym meczu.

MKS TAURON BANIMEX DĄBROWA GÓRNICZA- BKS ALUPOROF 3:2 (25:19, 13:25, 17:25, 25:15, 15:9)
Siatkarki BKS Aluprof prowadziły w meczu 8 kolejki Orlen Ligi w Dąbrowie Górniczej już 2:1. W pewnym momencie gospodynie nie były w stanie poradzić sobie  z zagrywką zawodniczek z Bielska-Białej. W drugim secie kibice oglądali asy serwisowe w wykonaniu Heike Beier i Aleksandry Trojan. W tie- breaku dużo lepiej radziły sobie dąbrowianki, które popełniły dużo mniej błędów wygrywając całe spotkanie 3:2.
To trzecia z rzędu porażka BKS Aluprof, o której decydował piąty set. Zespół trenera Leszka Rusa przegrał w ten sposób z Atomem Sopot, a wcześniej z Impelem Wrocław. Nie udało się wygrać z żadną drużyną z pierwszej czwórki minionego sezonu.

Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!