Znany komik w bielskiej szkoleMagda FritzMagda Fritz

Znany komik w bielskiej szkole

Michał Kempa, który komentuje nie tylko polityczną rzeczywistość w telewizorze, a na scenie rozśmiesza swoimi monologami wrócił... do szkoły.Czy skandal bardziej szkodzi odbiorowi sztuki, niż wzmacnia jej przekaz? To temat jednej z debat podczas finału turnieju eliminacyjnego debat oksfordzkich „DeBBaty”. Dzisiaj na argumenty spierali się uczniowie z 4 najlepszych bielskich liceów, wybranych w półfinale.

Gościem specjalnym wydarzenia był Michał Kempa, bielszczanin który uprawia trudną sztukę stand-up`u- rozbawia publiczność swoimi monologami. On nie ma problemu z wystąpieniami przed publicznością. Posłuchajcie. 


Co ciekawe, dla prawnika z wykształcenia który został komikiem był to powrót do... szkoły. Kempa jest absolwentem liceum, w którego auli odbywał się finał turnieju debat. Posłuchajcie. 


Finał bielskich debat wygrał zespół uczniów z L.O. Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja, który będzie reprezentował miasto podczas rozgrywki ogólnopolskiej. Byli oni lepsi w dyskusji od kolegów z: IV L.O., L.O. im. M. Kopernika i bielskiego "medyka". 

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: