Znane osoby spotkasz w Wiśle

Znane osoby spotkasz w Wiśle

Gwiazdy teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzy oraz sportowców znów będzie można zobaczyć w akcji. Znane osoby staną na starcie 10. - jubileuszowej edycji "Biegu po Nowe Życie", by wraz ze sportowcami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji promować ideę transplantologii. Marsz nordic walking wystartuje w sobotę, 1 kwietnia z wiślańskiego Placu Hoffa. Na trasie sztafety zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, a także Marcina Rogacewicza, Izabelę Zwierzyńską, Rafała Mroczka, Adę Palkę, Rafała Zawieruchę, Dorotę Czaję, Klaudię Halejcio, Katarzynę Pakosińską , Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Marcina Mroczka, Odetę Moro, Olgę Kalicką, Grzegorza Kotowicza, Artura Siódmiaka, Monikę Pyrek, Szymona Wydrę, Bartosza Obuchowicza, Karolinę Szostak, Martę Kuligowską, Jerzego Mielewskiego.

Jak zawsze w "Biegu po Nowe Życie" znane osoby będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji oraz dziennikarzom i partnerom projektu. Wszyscy spotykają się, by po raz kolejny promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantologię.

- W tym roku bardzo zmodyfikowaliśmy trasę marszu, nie wchodzimy do Parku Kopczyńskiego, jesteśmy cały czas na głównym deptaku i rynku. Będzie nas widać i słychać. Przyjdźcie na rynek w Wiśle kibicujcie i wspierajcie naszą inicjatywę – zaprasza  Arkadiusz Pilarz, dyrektor "Biegu po Nowe Życie".

W sobotnie przedpołudnie (godz. 11.45) rozpocznie się prezentacja sztafet. Pół godziny później uczestnicy wyruszą na trasę marszu.


Zobacz inne wiadomości tego autora: