ZAPROSZENIE. Festiwal Zderzenie GatunkówMagda FritzMagda Fritz

ZAPROSZENIE. Festiwal Zderzenie Gatunków

Jeśli ktoś nie ma planów na długi sierpniowy weekend, to mamy propozycję.W Leśnej k. Żywca odbędzie się Festiwal Zderzenie Gatunków. Impreza, której pięć dotychczasowych edycji odbywało się nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach. 

Przez 3 dni będzie można usłyszeć różnorodną muzykę od rocka po disco, a dodatkowymi atrakcjami będą: zlot motocyklowy, eksplozja kolorów, piana party, wspólne gotowanie i loteria fantowa. Impreza odbędzie się w sąsiedztwie aquaparku. Organizatorzy chcą wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu, który zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo. Datki będą zbierane do puszek. 

Piątkowe wydarzenia startują o godz. 17:00. Na scenie pojawią się 4 kapele, w tym gwiazda "Pociąg Rock`n`Roll" (godz. 20:30)

O sobotnim programie mówi Dawid Domaracki, organizator festiwalu. Posłuchajcie. 

Leśna słynie z tradycji krwiodawstwa, którą zaszczepił w mieszkańcach ks. Piotr Sadkiewicz. W czasie festiwalu będzie można zarejestrować się w rejestrze potencjalnych dawców szpiku kostnego, a w niedzielę oddać krew. Niedziela będzie dniem rodzinnym. Posłuchajcie. 

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, dla chętnych dostępne będzie pole namiotowe. 


foto: archiwum D. Domarackiego

Posłuchaj audycji:

Nagranie 1

Nagranie 2Zobacz inne wiadomości tego autora: