Zapraszają na bezpłatne badania
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Zapraszają na bezpłatne badania

W niedzielę pracownicy szpitala będą wykonywać bezpłatnie badania profilaktyczne! "Niedzielę z profilaktyką" organizuje 10 grudnia w Pewli Wielkiej tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich.Z badań będzie można skorzystać w najbliższą niedzielę od godziny 9:00 do 14:00 w sali Środowiskowego Domu Samopomocy. 

Pracownicy Szpitala Żywiec będą wykonywać m in. badanie ciśnienia krwi, tętna, nasycenia krwi tlenem oraz sprawdzać poziom glukozy. Odbędą się także konsultacje z rehabilitantem dotyczące schorzeń kręgosłupa, układu ruchu czy wad postawy. 
Dodatkowo będzie też można zaapoznać się z programami profilaktycznymi prowadzonymi przez żywiecki szpital. Prezentowane będą również podstawy pierwszej pomocy.
 
- Warto przyjść na nasze wydarzenie. Badania są darmowe, nie trzeba być na czczo. Gorąco zachęcamy mieszkańców Pewli Wielkiej, zwłaszcza że nie muszą jechać do Jeleśni, czy Żywca. Badania będą prowadzone w sali Środowiskowego Domu Samopomocy, który mieści się w budynku Kościoła Parafialnego. Po Mszy świętej można przyjść na badania – zachęca przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pewli Wielkiej  Małgorzata Majdak.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: