Zaginął Piotr z Łodygowic. Aktualizacja
Paweł ChudeckiPaweł Chudecki

Zaginął Piotr z Łodygowic. Aktualizacja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 43-letniego Piotra K. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 43-letniego Piotra K. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, mężczyzna w dniu 22 maja br. około godziny 6.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Łodygowicach, informując, że udaje się do pracy. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 45 lat, wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, oczy piwne. Zaginiony posiada bliznę (około 3 cm) na prawym policzku oraz bliznę pooperacyjną na z lewej stronie klatki piersiowej. Brak jest informacji w co mężczyzna był ubrany w chwili zaginięcia.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Aktualizacja:

Jak przekazała żywiecka policja, zakończono poszukiwania za 43-letnim mieszkańcem powiatu. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: